Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: szwecja
Offline
#
145
22.09.2011, 18:26
a bramki z meczu ktos wrzuci czy nie
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
tomasz1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz1906
Znajdź inne posty napisane przez tomasz1906