Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5406
Stary 22.09.2011, 18:21
Piotson ty to dopiero masz nasrane do głowy!

A ty pobierasz jakieś wynagrodzenie za to co piszesz?
Poprostu paranoja, zeby na każde z moich na szybko skręconych stwierdzen, tak starać sie wybielać i bronić trenera!
Pewnie napisał bym i ze sto kolejnych a ty napewno byś znalazł 100 kolejnych wymówek ze to nie Robert...

A przytaczanie rywalizacji Barcy i Realu oraz odnoszenie tego do naszej ligi jest czystą profanacją!
Odpowiedz cytując