Piotson ty to dopiero masz nasrane do głowy!
A ty pobierasz jakieś wynagrodzenie za to co piszesz?
Poprostu paranoja, zeby na każde z moich na szybko skręconych stwierdzen, tak starać sie wybielać i bronić trenera!
Pewnie napisał bym i ze sto kolejnych a ty napewno byś znalazł 100 kolejnych wymówek ze to nie Robert...
A przytaczanie rywalizacji Barcy i Realu oraz odnoszenie tego do naszej ligi jest czystą profanacją!