Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7036
Stary 22.09.2011, 17:40
killzone napisał(a):Wyświetl post
Moze byscie go jakos przekonali ze gra dla tego znienawidzonego przez naszych pejsatych przyjaciół kraju, nie jest najlepszym pomysłem
OK. Już przekonaliśmy (możesz przeczytać oświadczenie Maora). Przynajmniej on jak i jego matka, która urodziła się w Polsce mieli polskie obywatelstwo, co przy całej reszcie naturalizowanych pajacyków, nie mających nic współnego z naszym krajem jest bez dyskusji. A tak będziesz emocjonował się Arboledą, który w geście wspanaiłomyślności da uścisnąć Ci swój palec, ten palec.
Odpowiedz cytując