killzone napisał(a):

Moze byscie go jakos przekonali ze gra dla tego znienawidzonego przez naszych pejsatych przyjaciół kraju, nie jest najlepszym pomysłem
|
OK. Już przekonaliśmy (możesz przeczytać oświadczenie Maora). Przynajmniej on jak i jego matka, która urodziła się w Polsce mieli polskie obywatelstwo, co przy całej reszcie naturalizowanych pajacyków, nie mających nic współnego z naszym krajem jest bez dyskusji. A tak będziesz emocjonował się Arboledą, który w geście wspanaiłomyślności da uścisnąć Ci swój palec, ten palec.
