Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5403
Stary 22.09.2011, 17:40
Fajna wypowiedz Maaskanta po meczu - w 1 połowie nie gralo dziewieciu z jedenastu pilkarzy (czyli to co zawsze czyli słaba 1 połowa)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...stu_nie_gralo/
Odpowiedz cytując