Chrisman napisał(a):

|
Małecki to cham dziecko po meczu prosilo go o koszulkę (dlaczego jego?)a on paradował z ręką na sercu i odmówił jak najgorszemu śmieciu
|
heh.
Jebali go tam z prawa i lewa i po meczu ma koszulke dawać ? Zwariowałeś.
Zresztą, juz nie mogą tak koszulek rozdawać.