|
Ja trochę z innej beczki. Kupiliśmy Marko Jovanovica, który mógłby rozwiązac nasz problem z obsadą prawej obrony na wiele lat. Według mnie spisuje się na tej pozycji bardzo dobrze, więc nie rozumiem dlaczego RM desygnuje do gry na LO Lameya a zapycha braki w środku Jovanovicem zamiast odwrotnie....
|