Wyświetl pojedynczy post
Miguelito
Member
 
Od: 07.2011
Skąd: London/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 22.09.2011, 17:38
Ja trochę z innej beczki. Kupiliśmy Marko Jovanovica, który mógłby rozwiązac nasz problem z obsadą prawej obrony na wiele lat. Według mnie spisuje się na tej pozycji bardzo dobrze, więc nie rozumiem dlaczego RM desygnuje do gry na LO Lameya a zapycha braki w środku Jovanovicem zamiast odwrotnie....
Odpowiedz cytując