Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5402
Stary 22.09.2011, 17:32
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Ale ch uj Cie obchodzi co on robi po pracy?
Boli Cie to że z taką kadrą jak w tamtym sezonie zdobył mistrzostwo nie?
Boli że dwukrotnie wygrał nam derby?
Boli że ojebał Amike u nas i u nich?
Boli że opierrdolił Legie 4 jajko?
Boli że wprowadził Wisłe do fazy grupowej Europejskich Pucharów nie?

Trenera bronią wyniki tak? Więc na jakiej podstawie się do niego przypierrdalasz?
Chyba ze mi się pojebało i RM nie zdobył mistrzostwa tylko zajął 9 miejsce? wjebał nam derby? Ojebała go i Amika i Legia? I znów odpadliśmy z pucharów na samym starcie z Levadią czy innymi tenisistami z Gruzji?

No chyba tak, skoro według Ciebie jest tak słabym trenerem że powinien zostać instruktorem narciarstwa.

Robert Maaskant 1906% poparcia.
Wez ....a sie ogarnij, powymyślałeś jakies pojedyncze przykłady, a ja nawet z pamięci mogę ci zajebać kontre.

A nie boli że przejebał nam eliminacje do LM?
A nie boli ze odpadł z PP ?
A nie boli ze wjebał z Odense i starcilismy 2 punkty do rankingu klubowego?
A nie boli ze przegrał nam więcej meczy na Reymonta niz wszyscy jego poprzednicy przez 7 lat?
A nie boli cię ze wszystkie jego sukcesy tak naprawde są pasmem fuksa a nie wspaniałej gry?
A nie boli cię ze to raczej Jaga przegrała mistrza, a my osiągneliśmy najmniejsza ilość zdobytych punktów od kilku lat

A nie boli cię ze ten wielki fart się powoli konczy i wypływa prawdziwe oblicze jego filozofii?

Prosze przestan sie sam okłamywać, a do mnie przypierdalać bo niemasz racji i tyle...

A jeszcze tak na marginesie dodam, bo niestety widać ze słabo u ciebie z wiedza.
Ja wcale nie uważam ze skoro jest słabym trenerm to powinien zostać instruktorem narciarstwa...
on tym instruktorem naprawde jest!
Odpowiedz cytując