Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 22.09.2011, 17:10
Szczerze powiedziawszy, to już nie mogę słuchać o tym ,,mitycznym" potencjale Garguły. Zagrał pół sezonu nieźle w świetnie funkcjonującej maszynie jaką był Bełchatów Lenczyka i zrobiono z niego gwiazdę i playmakera na miarę reprezentacji. A prawda jest taka, że nawet Lenczyk widział, iż za mało walczy i biega, aby grać w środku pola i ustawiał go na lewym skrzydle.
Odpowiedz cytując