Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
16683
22.09.2011, 16:46
Kociewiak
napisał(a):
Kasperczaka niech zatrudnią
Ja też jestem za Kasperczakiem u Pasów. Ewentualnie Stawowy = spadek + kompromitacja ich ulubieńca.
arti