milosz napisał(a):

"Wolał" ale ze świadomością że nie jest to decyzja ostateczna ... nadal ma wybór. Kto nie ma podwójnego obywatelstwa ten tego nie zrozumie.
Ja też "wolę" aby grał dla Izraela, ale uszanuję każdą decyzję ostateczną..
Dobra, tyle.
|
A ja bym wolał, żeby zagrał dal nas, dla kraju obozów koncentracyjnych! To być może na zawsze (na jakiś czas?) pomogłoby przywrócić normalność postrzegania historii. To nie były polskie obozy tylko niemieckie (nie nazistowskie tylko niemieckie) i być może gra Meliksona dla naszej reprezentacji uczyniłaby to, czego od lat nie mogą polscy politykierzy, pokazałaby, że nie było polskich obozów koncentracyjnych tylko niemieckie. Warto, naprawdę warto powalczyć o Meliksona