Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6936
Stary 22.09.2011, 15:29
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
wie ktoś jak wygląda sytuacja z biletami na c. uda się kupić kilka w niedzielę przed meczem ?
ostatnie 3 mecze bezproblemowo kupowano na C.Z ruchem mysłe ze będzie około 17 tysiecy i na C powinieneś kupic ale nie obiecuje!
Odpowiedz cytując