|
Senior Member
Offline
|
|
milosz napisał(a): 
|
Dobrze wiesz że nie dokonał.
|
http://sportowetempo.pl/wiadomosci_p...ntacje_Izraela
Cytat:
|
- Mijały kolejne terminy meczów narodowych, a ja cały czas nie dostawałem powołania do reprezentacji Izraela. Trochę więc o tym myślałem, ale przecież jestem obywatelem Izraela. Stwierdziłem, że gdyby na przykład Polak wyjechał do innego kraju grać w piłkę i po pół roku zacząłby grać dla tamtejszej reprezentacji narodowej, to byłoby to trochę dziwne. Oczywiście to nie była prosta decyzja, ale wolałem Izrael.
|
|
|