Skipper napisał(a):

|
W jaki sposób chcesz wykluczyć firmy rosyjskie z udziału w poszukiwaniach ? (@Marszałek)
|
Normalny.
1) Brak doświadczenia w prowadzonych pracach poszukiwawczych, co grozi bezpieczeństwem prowadzonych prac - brak technologii i wiedzy w tym zakresie - gaz z łupków wydobywają praktycznie Amerykanie i Kanadyjczycy, na pewno nie Rosjanie (się im nie opłaca).
2) Zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa.
Wystarczy

?