Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13893
Stary 22.09.2011, 14:12
Skipper napisał(a):Wyświetl post
W jaki sposób chcesz wykluczyć firmy rosyjskie z udziału w poszukiwaniach ? (@Marszałek)
Normalny.
1) Brak doświadczenia w prowadzonych pracach poszukiwawczych, co grozi bezpieczeństwem prowadzonych prac - brak technologii i wiedzy w tym zakresie - gaz z łupków wydobywają praktycznie Amerykanie i Kanadyjczycy, na pewno nie Rosjanie (się im nie opłaca).
2) Zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa.
Wystarczy ?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!