Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7864
Stary 22.09.2011, 13:48
Zły temat. Naszej Wisły to nie dotyczy
Edit: Nie dotyczy w sensie że my o LM sie bić bedziemy ( daj Bóg ). Ale z 2 strony PP też zdobyć można..
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 22.09.2011 o godz. 13:51.
Odpowiedz cytując