Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14339
Stary 22.09.2011, 13:48
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie wiedziałem, że mamy w Polsce tylu patriotów i ludzi honoru (nawet w redakcji Weszło) na ulicach, na wszystkich portalach internetowych i wielu forach.
Szkoda, że nie widać tego w codzienności.
Nic dodać nic ując. Nagle wszyscy stali się wyroczniami w sprawach moralności i etyki. Hipokryci to za małe słowo na weszlo i im podobnych którzy za cene popularności używają sobie na Maorze.
Mam nadzieje że Maor wybeirze jednak nas i dzięki niemu zdobędziemy ME. amen
Odpowiedz cytując