Ludzie! Uczcie się czytać ze zrozumieniem!
Nijaki użytkownik
fanfan powinien na rok odstawić komputer i telewizje. Do książek!
Przepraszam za OT, ale ręce odpadają. Tak, odpadają!
EDIT: @fanafn-
chłopie! Nieporozumieniem to jest twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.
Gdzie się podział ten twój pierwszy komentarz odnoszący sie do mojej wypowiedzi, po której wystosowałam powyższy OT? Mam pewne podejrzenia, ale zachowam je dla siebie, co by twojej osoby nie pogrążać... 