Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14338
Stary 22.09.2011, 13:44
Ludzie! Uczcie się czytać ze zrozumieniem!
Nijaki użytkownik fanfan powinien na rok odstawić komputer i telewizje. Do książek!

Przepraszam za OT, ale ręce odpadają. Tak, odpadają!

EDIT: @fanafn- chłopie! Nieporozumieniem to jest twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.
Gdzie się podział ten twój pierwszy komentarz odnoszący sie do mojej wypowiedzi, po której wystosowałam powyższy OT? Mam pewne podejrzenia, ale zachowam je dla siebie, co by twojej osoby nie pogrążać...
Ostatnio edytowane przez masterlag : 22.09.2011 o godz. 14:27.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując