Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16681
Stary 22.09.2011, 13:32
Najpierw musiał by wyleciec z Lechii, a on zarządowi widać pasuje bardzo. Wszystko będzie jasne w poniedziałek. Powiem tak nie jest złym trenerem ale popełnia strasznie dużo błędów ostatnio, jest zbyt pewny siebie i na tych błędach coś sie nie uczy od jakiegoś czasu. W Lechii się wypalił ewidentnie. I jeszcze by rywalki zza Błoń uratował od spadku jak to miało miejsce z Lechią Lepiej nie ryzykować he
Odpowiedz cytując