Najpierw musiał by wyleciec z Lechii, a on zarządowi widać pasuje bardzo. Wszystko będzie jasne w poniedziałek. Powiem tak nie jest złym trenerem ale popełnia strasznie dużo błędów ostatnio, jest zbyt pewny siebie i na tych błędach coś sie nie uczy od jakiegoś czasu. W Lechii się wypalił ewidentnie. I jeszcze by rywalki zza Błoń uratował od spadku jak to miało miejsce z Lechią

Lepiej nie ryzykować he
