Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6931
Stary 22.09.2011, 13:25
Banitaz napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś czy są kolejki po bilety?
Tak, aż po budkę z hot-dogami. I została resztówka na G. Pozastałe miejsca wykupione, nawet te z ograniczoną widocznością.
Odpowiedz cytując