Maor przestraszyl sie szumu, ktory wywolal i mamy takie oswiadczenie. Teraz spokojnie poczeka na powolanie do reprezentacji Polski, bo EURO2012 i tak dopiero w przyszlym roku. A tresc jest taka, ze wypina sie na 2 kadry...i mam nadzieje, ze obaj selekcjonerzy odplaca mu tym samym. Trener Izraela przysle mu powolanie i co zrobi Melikson

? Wysle fax, ze go to nie interesuje? Jezu, gosc sobie nagrabil i w Polsce, i w Izraelu. Najpierw kocha swoja prawdziwa ojczyzne, potem chce robic interesy z Polska, a teraz sie okazuje ze narazie ma to w d... i bedzie odrzucal powolania z obu panstw. Kim jest ten marny kopacz, zeby sie tak o niego bic? To on powinien prosic na kleczkach o mozliwosc wystepow w danej reprezentacji. Kur..., tego jeszze nie grali, jakis 27-letni grajek bedzie robil laske...