Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14332
Stary 22.09.2011, 13:17
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mowiac zagubilem sie w tych stu stronach komentarzy o Maorze, wiec po tym oswiadczeniu Maora chcialbym zapytac (bez zlosliwosci!), czy gdzies pojawila sie rzetelna informacja o checi grania Meliksona w polskij reprezentacji, czy tez wszystkie informacje pochodzily z Faktu, Super Expresu, od wujka sasiadki babci Maora czy tez moze menagera (ktory wszystko powie byle by sie w necie znalazlo nazwisko jego i jego klienta)?

Bo z tego co czytalem to Maaskant powiedzial tylko o niespodziance - wstrzymanie sie w graniu dla obu reprezentacji jest dla mnie niespodzianka.
Maor gdzies konkretnie i oficjalnie powiedzial tak dla Polskiej kadry?

Podobno PZPN-owi. Wyraził zdecydowaną chęć gry wg nich.
Odpowiedz cytując