Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14307
Stary 22.09.2011, 12:11
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem twoje argumenty, ale postaw się w sytuacji Maora.
No na prawdę biedactwo - tylko współczuć i utulić...Biedny Maorek, ile on musiał myśleć ile nie spać, by podjąć tą jedynie słuszną decyzje...Przecież musi się samorealizować co

Sytuacja Maorka? - BIZNES bądź jak wolisz INTERES. Plus dla menago i tatusia że kompletnie nie owijają w bawełnę.
Reprezentacja kupiła sobie kolesia który ma pomóc w nieskompromitowaniu się a Maorek kupił sobie turniej na którym będzie się promował.

Jeśli nie jest to najbardziej obrzydliwy dil w historii futbolu, to na pewno w Polsce.Mistrzostwo świata żeby w jeden tydzień być na kadrze jednego kraju a w drugi dzwonić do Grzesia L by grać w innym kraju

No ale cóż takie życie, oby mu się ten interes odbił czkawką
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując