|
Te dzieciaki tutaj, ktore bronia Meliksona maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem...NIKT tutaj nie odmawia Maorowi prawa do reprezentowania Polski, ALE pilkarz o takiej moralnosci, ktory robi to z powodow biznesowych, nigdy nie powinien przywdziac koszulki z orzelkiem na piersi. W dodatku kopacz, ktory dopiero co reprezentowal inny kraj i ktory ganial po boisku z flaga innego panstwa. Jedna, wielka zenada.
|