|
Za nim wybuchła ta afera z Maorem to wszyscy robili podchody by grał dla nas teraz jest też nie za dobrze bo już jest blisko pwołania do reprezentacji sprawa lest prosta ma polski paszport matkę polkę , a to jak w kraju urodzenia bedzie traktowana jego decyzja pewnie tak samo jak kiedyś deklaracje Klose czy Podolskiego .Każda inna federacja nie miała by żadnych rozterek czy wyrwać nam gracza nawet jeśli jego nazwisko brzmiało by dziwnie obco .
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|