Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5401
Stary 22.09.2011, 12:09
Co do Bitona to zauważcie, że ostatnio więcej gra poza polem karnym. Na początku różnica między grą jego a Genkova, którą widziałem to było to, że Genkov wracał się po piłkę i brał udział w tworzeniu akcji. Na początku Biton był typowym lisem pola karnego, ostatnio wraca się, podaje. Po zakończeniu rundy będziemy mogli zdecydować, który z nich jest lepszy. Liczę, że jeżeli do końca sezonu będzie trzymał równy poziom to znajdzie się kasa na jego wykupienie. Zgaduję, że klauzula odstępnego jest nie mniejsza niż 800 tysięcy euro, pewnie oscyluje w granicach miliona. Podobnie jak Nuneza. Mam nadzieję, że znajdzie kasa na ich obydwu. Ciekawe ile zarobi Wisła jeżeli klub naprawdę będzie chciał sprzedać Małeckiego.
Odpowiedz cytując