Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14304
Stary 22.09.2011, 12:06
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Teraz po 100 postach napisałeś, to o czym większość użytkowników pisze od dawna.

Gośc robi to dla kasy i jest właśnie dnem moralnym i nie ma szacunku dla takich osób.
To teraz ty przyznaj, że ma prawo grać dla Polski, wraz z innymi Perquisami, bo od 100 postów o tym piszę..
Odpowiedz cytując