zim zum napisał(a):

Teraz po 100 postach napisałeś, to o czym większość użytkowników pisze od dawna.
Gośc robi to dla kasy i jest właśnie dnem moralnym i nie ma szacunku dla takich osób.
|
To teraz ty przyznaj, że ma prawo grać dla Polski, wraz z innymi Perquisami, bo od 100 postów o tym piszę..