Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5400
Stary 22.09.2011, 11:29
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Po to, bo s1mone się nie chciało?

Jakbyś użył mózgownicy to byś się domyślił że to było "rozwinięcie" o statystyki posta użytkownika s1mone. Ale nie, najłatwiej jest tutaj kogoś skrytykować.
Dla Twojej wiadomości to ruszyłem mózgownicą, ale postu s1mone nie czytałem. Odpowiedziałem na Twoje wyliczenia i nikogo nie krytykuje, uważam tylko takie wyliczenia za bezsensowne bo to nikomu nic nie da. Nie oznacza również, że Biton dalej będzie strzelał tak jak strzelał, może "stanąć" a może też jeszcze dogonić Rudneva. Nic nie wiadomo.

Edit: Zresztą skończmy gadać nie na temat, bo to temat o naszym trenerze a nie zawodnikach.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 22.09.2011 o godz. 11:31.
Odpowiedz cytując