palladynTS napisał(a):

Zatem kolego serdeczny poprzegladaj fora kibiców Werderu Brema,Lille i innych zespołów klubowych których piłkarze ostatecznie wybrali bialo-czerwony trykot,czy nazywano ich zdrajcami,sprzedawczykami i ogólnie panowała ogólnonarodowa panika z tym zwiazana.Pies jaki jest kazdy widzi.W reprezentacji Niemiec grają naturalizowani Polacy,Turcy.Hitler według Ciebie sie zatem w trumnie przewraca.We Francji to samo.Zobacz w jakim miejscu są dziś te reprezentacje,a w jakiej dupie jest nasza.Taki trend,nie zmienisz tego.
Tyle w temacie.
|
Ciężko się szrotem przejmować... to tak jakby Muszalik zaczął grać dla Azerów, wstyd i śmieszność. A to, że gdzie indziej kupują sobie graczy to mnie to gówno obchodzi, mamy własny rozum.