Wizard napisał(a):

|
A czemu ci się tak wydaje? To niedorzeczne. Melikson już wczoraj był w Krakowie.
|
Zasugerowałem się za bardzo tym fragmentem wywiadu z Maaskantem, uznając, że skoro nie ma go na spotkaniu z dziennikarzami, to już wyjechał do Izraela i wróci dopiero po Jom Kippur:
Maor podjął decyzję, ale będzie rozmawiać o kadrze narodowej dopiero wtedy, gdy sytuacja będzie wyjaśniona, czyli po 9 października, kiedy wróci ze święta Jom Kippur.
Za dużo ostatnio emocji wokół Wisły i to głównie negatywnych.