Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14281
Stary 22.09.2011, 09:48
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Zatem kolego serdeczny poprzegladaj fora kibiców Werderu Brema,Lille i innych zespołów klubowych których piłkarze ostatecznie wybrali bialo-czerwony trykot,czy nazywano ich zdrajcami,sprzedawczykami i ogólnie panowała ogólnonarodowa panika z tym zwiazana.Pies jaki jest kazdy widzi.W reprezentacji Niemiec grają naturalizowani Polacy,Turcy.Hitler według Ciebie sie zatem w trumnie przewraca.We Francji to samo.Zobacz w jakim miejscu są dziś te reprezentacje,a w jakiej dupie jest nasza.Taki trend,nie zmienisz tego.
Tyle w temacie.
Trend? Pokaż mi Polaka, który zrobił to co Maor czy Obraniak? My robimy to tylko dlatego, zeby podnieść nasz poziom, zbieramy odpady z całej Europy. Nie zauważyłem takiego trendu w żadnym innym kraju. W żadnym. Nikt nigdzie na siłę nie naturalizuje graczy. Tylko my, to nasz sport narodowy.
Odpowiedz cytując