rafal777 napisał(a):

|
Ja juz wszystko co miałem napisać napisałem i więcej dodawać nie zamierzam ale skończ przytaczać tak debilny argument. A co mielismy na forum Wisły pisać o Perqisie, Boenishu? To jest forum Wisły, Maor to piłkarz Wisły, to jest temat 'nasi pilkarze". Więc dyskutuj ale nie przytaczaj tak głupiego argumentu.
|
Zatem kolego serdeczny poprzegladaj fora kibiców Werderu Brema,Lille i innych zespołów klubowych których piłkarze ostatecznie wybrali bialo-czerwony trykot,czy nazywano ich zdrajcami,sprzedawczykami i ogólnie panowała ogólnonarodowa panika z tym zwiazana.Pies jaki jest kazdy widzi.W reprezentacji Niemiec grają naturalizowani Polacy,Turcy.Hitler według Ciebie sie zatem w trumnie przewraca.We Francji to samo.Zobacz w jakim miejscu są dziś te reprezentacje,a w jakiej dupie jest nasza.Taki trend,nie zmienisz tego.
Tyle w temacie.