Wyświetl pojedynczy post
Salamanca
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23780
Stary 22.09.2011, 09:19
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Witam, dzis dzien bez samochodu i darmowe MPK za okazaniem dowodu rejestracyjnego. Jesli mam samochod na ojca, to czy moge jezdzic na tym dowodzie dzisiaj za free? Nigdzie nie pisze ze w dowodzie ma byc moje imie, nazwisko sie zgadza...
Tak mozesz ... dodatkowo 4 osoby oprocz Ciebie na tym samym dowodzie moga pojechac

Prośba do Wiślackiej braci o kliknięcie - bez zadnych haczykow , wirusow, rejestracji, tylko kliknięcie - 5 SEKUND http://skrzynkawojaka.pl/4e79d7576f6c5/ - pokaż skrzynkę - WRZUĆ BUTELKĘ Z góry bardzo dziękuję !
Odpowiedz cytując