mr_kwolf napisał(a):

|
S....ysyństwo. Dla mnie Maor jest już przegrany. Jako piłkarz może i jest coś warty, ale jako człowiek nie. Pokazał, że dla paru srebrników jest w stanie się sprzedać. Tylko czekać, aż zacznie strzelać z dupy jak mu będziemy blokować transfer. Ja już jego nazwiska skandować nie będe. Podziękował.
|
Jak tak dalej pójdzie, to nie będziemy skandować nazwiska żadnego naszego płkarza, po meczu na Błoniach będa ustawki pinkniki kontra ultasi, miłośnicy Meliksona kontra patrioci, PIS kontra PO a Cracovia usiądzie na trybunach i będzie nas dopingować.... Zbliża się mecz z Ruchem, który podczas ostatniej wizyty nas przekrzyczał na trybunach a tu zawierucha o Meliksona. Staczamy się.
Odnośnie tematu. Jestem zdegustowany i zasmucony decyzją Meliksona, zawsze byłem przeciwny naturalizacjom, bo to ma być kadra Polski a nie pospolite ruszenie najemników. Są jeszcze takie wartości jak honor i podstawowe poczucie przyzwoitości. Smuda i PZPN kompromitują nasz kraj.