Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7022
Stary 22.09.2011, 08:50
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
S....ysyństwo. Dla mnie Maor jest już przegrany. Jako piłkarz może i jest coś warty, ale jako człowiek nie. Pokazał, że dla paru srebrników jest w stanie się sprzedać. Tylko czekać, aż zacznie strzelać z dupy jak mu będziemy blokować transfer. Ja już jego nazwiska skandować nie będe. Podziękował.
Jak tak dalej pójdzie, to nie będziemy skandować nazwiska żadnego naszego płkarza, po meczu na Błoniach będa ustawki pinkniki kontra ultasi, miłośnicy Meliksona kontra patrioci, PIS kontra PO a Cracovia usiądzie na trybunach i będzie nas dopingować.... Zbliża się mecz z Ruchem, który podczas ostatniej wizyty nas przekrzyczał na trybunach a tu zawierucha o Meliksona. Staczamy się.

Odnośnie tematu. Jestem zdegustowany i zasmucony decyzją Meliksona, zawsze byłem przeciwny naturalizacjom, bo to ma być kadra Polski a nie pospolite ruszenie najemników. Są jeszcze takie wartości jak honor i podstawowe poczucie przyzwoitości. Smuda i PZPN kompromitują nasz kraj.
rrr
Odpowiedz cytując