Zbychu napisał(a):

|
aczkolwiek z drugiej strony dziwie się aż takiej napince na forum.W Wiśle przecież już niemal całkiem mamy międzynarodowy skład a za bardzo nikt z tego powodu tragedii nie robi...
|
Wiesz jest drobna różnica między klubem, a reprezentacją... Już kiedyś mówiłem, że leśnym dziadom z pzpn się po.......iły sprawy, chcą by w klubach grali wyłącznie Polacy, a do reprezentacji robią mega import... jeb hipokryci.