Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7021
Stary 22.09.2011, 08:47
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
aczkolwiek z drugiej strony dziwie się aż takiej napince na forum.W Wiśle przecież już niemal całkiem mamy międzynarodowy skład a za bardzo nikt z tego powodu tragedii nie robi...
Wiesz jest drobna różnica między klubem, a reprezentacją... Już kiedyś mówiłem, że leśnym dziadom z pzpn się po.......iły sprawy, chcą by w klubach grali wyłącznie Polacy, a do reprezentacji robią mega import... jeb hipokryci.
Odpowiedz cytując