Feniks1983 napisał(a):

Biton, jak poczuje większe zaufanie to też mysle będzie ładował aż miło
|
A teraz to nie ładuje ?
Ja też go uważałem/uważam za gracza słabszego niż Genkov, ale swoją efektywnością niszczy system. Zresztą kiedyś też uważałem Frankowskiego za dużo słabszego niż Zuraw ale życie uczy pokory.