|
Również jestem zaskoczony decyzją Meliksona,aczkolwiek z drugiej strony dziwie się aż takiej napince na forum.W Wiśle przecież już niemal całkiem mamy międzynarodowy skład a za bardzo nikt z tego powodu tragedii nie robi...Owszem reprezentacja to coś innego,ale w porównaniu z wcześniejszymi pomysłami(Arboleda) i tak mamy postęp.Kolumbijczyk WOGÓLE nie ma polskich korzeni i słuszenie że Smuda z niego zrezygnował.Natomiast Maor ma przynajmniej matke z Polski.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|