snyrting napisał(a):

@mit
Czyli usprawiedliwieniem dla robienia z Kadry śmietnika dla niechcianych piłkarzy jest według ciebie to, że w innych reprezentacjach nie śpiewają hymnu?
|
1. Niczego takiego nie napisałem - dalem przykład, ktory nie tylko tutaj na forum sie pojawił - nawet w telewizji mowili tak o hymnie:
"Kto bedzie spiewal hymn jak bedziemy właczac do kadry pilkarzy, ktorzy maja polskie korzenie a nie potrafia zdania po polsku powiedziec?" I na to moja odpowiedz, ze to jest najmniejszy problem jezeli chodzi o kadre bo nawet Polscy zawodnicy w wiekszosci hymnu nie spiewaja.
2. Ta kadra to juz jest od dawna smietnik - zaczelo sie od Olisadebe, Rogera a moze sie skonczyc na Meliksonie a moze znajdzie sie ktos jeszcze.