Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14263
Stary 22.09.2011, 07:21
snyrting napisał(a):Wyświetl post
@mit

Czyli usprawiedliwieniem dla robienia z Kadry śmietnika dla niechcianych piłkarzy jest według ciebie to, że w innych reprezentacjach nie śpiewają hymnu?
1. Niczego takiego nie napisałem - dalem przykład, ktory nie tylko tutaj na forum sie pojawił - nawet w telewizji mowili tak o hymnie: "Kto bedzie spiewal hymn jak bedziemy właczac do kadry pilkarzy, ktorzy maja polskie korzenie a nie potrafia zdania po polsku powiedziec?" I na to moja odpowiedz, ze to jest najmniejszy problem jezeli chodzi o kadre bo nawet Polscy zawodnicy w wiekszosci hymnu nie spiewaja.

2. Ta kadra to juz jest od dawna smietnik - zaczelo sie od Olisadebe, Rogera a moze sie skonczyc na Meliksonie a moze znajdzie sie ktos jeszcze.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.09.2011 o godz. 07:24.
Odpowiedz cytując