Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14262
Stary 22.09.2011, 07:15
Poczekajmy na to co powie sam Maor! Wiele osób przytacza wypowiedzi jego menedżera albo ojca i to przeważnie zdania wyrwane z kontekstu które pokazują piłkarza wyłącznie w złym świetle . Poczekajmy jak swoją decyzję wytłumaczy sam Melikson , co dla niego było najważniejsze przy podejmowaniu jej , dlaczego dopiero po tym zgrupowaniu zmienił zdanie . Jestem ciekawy co powie .

Z drugiej strony nie wierzę żeby chodziło tylko o grę na Euro i promocję bo jeśli tak to od razu przecież wybrałby Polską reprezentację a nie Izrael który nie pamiętam kiedy ostatni grał na jakiejś większej imprezie i wcale nie był faworytem do tego awansu choć miał szanse .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 22.09.2011 o godz. 07:42.
Odpowiedz cytując