|
Dla mnie to w tej kadrze moze grac nawet Arboleda, Dudu z Widzewa i Radovic z Legii - dla mnie ta kadra i tak nie ma przyszłosc. Ktos powie jak beda mecze reprezentacji kto bedzie spiewał hymn? A jak ogladacie mecze to ilu polakow spiewa? Z tego co zawsze patrze jedni poruszaja ustami, drudzy udaja ze spiewaja a tylko nieliczni spiewaja - i tak jest nie tylko w Polsce ale w wielu innych krajach. Najwiecej to spiewaja pilkarze z Ameryki Południowej czy połnocnej i to tez nie wszyscy. Jezeli Maor bedzie chciał grac w kadrze to dla mnie nie ma przeszkod. Na poczatku nie chcialem by sie pakował w reprezentacyjne bagno ale teraz jest mi to obojetne. Najwazniejsze by w Wisle robił swoje.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.09.2011 o godz. 07:01.
|