Wyświetl pojedynczy post
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14256
Stary 22.09.2011, 06:31
Jak się to wszystko czyta o Meliksonie i Wasze Posty to nasuwa się tylko jedno słowo na usta ....... hipokryzja.

pozdrawiam

p.s. odnosi się to do naszego piłkarza jak i do autorów tych wszystkich poprawnie moralnych postów...

bez odbioru
Odpowiedz cytując