|
Nie interesuje mnie reprezentacja ,tak jak i to, gdzie wybierze grę Maor.
Dla mnie jest ważne , by dobrze grał dla Wisły.
PS.Śmieszy mnie to "święte" oburzenie w sprawie gry Meliksona dla Polski - czego nie widać było jak ,wcześniej przychodzili tacy sami goście z Francji czy Niemiec.
Tylko już teraz prawie wszyscy zrozumieli ,że tej reprezentacji nic nie pomoże ....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|