Jako że zbliża się ten dzień kiedy Tuskobus zawita do grodu Kraka- wklejam linka do ogólnopolskiej akcji . Nie dajmy dupy - trzeba sie pojawić choć Tusk już zmienia plany i podaje w ostatniej chwili gdzie i kiedy się pojawi
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=20060
p.s.
za kolegą z kibice.net.
"Tytuł na dziennik.pl:
"Tusk ocierał łzy płaczącym kobietom"
cdn.
Stacja VII - Tusk upada po raz drugi."
Sorry ale musiałem wkleić.Hit dnia
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej