Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14240
Stary 21.09.2011, 21:12
Izrealski przerzut, który nie ma szans już ze swoim krajem pograć na Euro, kolejny reprezentant Polski z którym po polsku Polak się nie dogada i jeszcze są ludzie cieszący się że mamy reprezentacje odpadków, bo jesteśmy nieudacznikami, którzy nie potrafią wychować paru piłkarzy w kraju... życzę waszej reprezentacji zwanej Polską trzech porażek na Euro.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c