Izrealski przerzut, który nie ma szans już ze swoim krajem pograć na Euro, kolejny reprezentant Polski z którym po polsku Polak się nie dogada i jeszcze są ludzie cieszący się że mamy reprezentacje odpadków, bo jesteśmy nieudacznikami, którzy nie potrafią wychować paru piłkarzy w kraju... życzę waszej reprezentacji zwanej Polską trzech porażek na Euro.
