Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14229
Stary 21.09.2011, 20:40
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Nic mi, Tobie i komukolwiek innemu do jego decyzji. Nie wiemy jakie pobudki nim kierowały. Jestem w stanie uwierzyc że Maor jest w stanie dac więcej niz np taki Dudka swoim zaangażowaniem i inteligencją więc skoro ma grac dla nas dlaczego nie?
Maor ma REPREZENTOWAĆ Polskę. Ja jestem Polakiem. Skoro ma mnie reprezentować, mam chyba prawo wiedzieć jakie pobudki nim kierują?
Odpowiedz cytując