PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Nic mi, Tobie i komukolwiek innemu do jego decyzji. Nie wiemy jakie pobudki nim kierowały. Jestem w stanie uwierzyc że Maor jest w stanie dac więcej niz np taki Dudka swoim zaangażowaniem i inteligencją więc skoro ma grac dla nas dlaczego nie?
|
Maor ma
REPREZENTOWAĆ Polskę. Ja jestem Polakiem. Skoro ma mnie reprezentować, mam chyba prawo wiedzieć jakie pobudki nim kierują?