Ja tam chętnie popatrzę na grę Meliksona w reprezentacji, a Smudzie życze sukcesów. Skoro jest tam Matuszczyk, Prequis, Obraniak, Polansky a był Roger i Olisadebe to niby dlaczego Melikson jest od nich gorszy?
A ponieważ jesteśmy na forum Wisły, dodam jeszcze, że dla Wisły to znakomita wiadomość

Będzie się chłopak promować ku chwale swojej i Białej Gwiazdy!