Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14221
Stary 21.09.2011, 20:32
Ja tam chętnie popatrzę na grę Meliksona w reprezentacji, a Smudzie życze sukcesów. Skoro jest tam Matuszczyk, Prequis, Obraniak, Polansky a był Roger i Olisadebe to niby dlaczego Melikson jest od nich gorszy?


A ponieważ jesteśmy na forum Wisły, dodam jeszcze, że dla Wisły to znakomita wiadomość Będzie się chłopak promować ku chwale swojej i Białej Gwiazdy!
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując