didzej132 napisał(a):

Co mi grozi jeśli mam telefon ma mixa i mam ważność konta do np 10 a doładuję konto 11 . Jak się spóźnię 1 dzień to są jakieś kary za to czy tylko jakieś upomnienie
|
ja spóźniłem kilka dni i nic nie było
podobno po kilku dłuższych opóźnieniach List itp