Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14220
Stary 21.09.2011, 20:29
willow napisał(a):Wyświetl post
Dyskusja sięgnęła dna. Zaczęliście grzebać w czyimś życiorysie i dopierdalać się do matki tego człowieka. Tego na tym forum jeszcze chyba nie było.
Wysiadam.
Idę zwymiotować.
Dobranoc.
Dokładnie 68' rok jak żywy.

dwdx1906 owszem grał ale nadal może wybierac bo ma podwójne obywatelstwo, takie fakty.
Pisałem juz o tym że ten stan mi sie nie podoba i grać powinni tylko tacy co znają polski hymn, mówią po polsku i czują się Polakami ...ale obrażanie Maora i to jeszcze z argumentem o jego religii, grzebanie w życiorysie matki, sorry ale na tym przystanku wysiadam.
Ostatnio edytowane przez milosz : 21.09.2011 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując