willow napisał(a):

Dyskusja sięgnęła dna. Zaczęliście grzebać w czyimś życiorysie i dopierdalać się do matki tego człowieka. Tego na tym forum jeszcze chyba nie było.
Wysiadam.
Idę zwymiotować.
Dobranoc.
|
Dokładnie 68' rok jak żywy.
dwdx1906 owszem grał ale nadal może wybierac bo ma podwójne obywatelstwo, takie fakty.
Pisałem juz o tym że ten stan mi sie nie podoba i grać powinni tylko tacy co znają polski hymn, mówią po polsku i czują się Polakami ...ale obrażanie Maora i to jeszcze z argumentem o jego religii, grzebanie w życiorysie matki, sorry ale na tym przystanku wysiadam.