glowinus napisał(a):

|
Wąski w pasie jesteś, a krzyczysz najgłośniej.
|
Powiedział co wiedział. Czy Twoje zdanie wnosi cokolwiek do dyskusji? Czy miłosz jest Twoim chłopakiem, że musisz go bronić? Bardzo łatwo przychodzi Ci ocenianie innych o których tan naprawdę gówno wiesz. Dziś mnie "scharakteryzowałeś" wczoraj Teqcontroller'owi pisałeś, że jest po zawodówce, a sam pewnie w gimnazjum zalegasz.
Czasami żałuję, iż rejestracje na forum nie poprzedza prosty test IQ - co chroniłoby forum przed takimi frustratami jak Ty , którzy nie potrafią nic sensownego napisać i ograniczają się jedynie do jednozdaniowej napinki.