Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14213
Stary 21.09.2011, 20:22
Jak dla mnie to jest wina FIFA. Najwyższa futbolowa organizacja uchwaliła takie przepisy i reprezentacja w dzisiejszych czasach to jest właściwie klub. Powinno być tak, że jak zadebiutujesz w danej reprezentacji (obojętnie czy jest to młodzieżówka, czy kadra A) to potem nie możesz zagrać w innej. Nie mówię tu tylko o spotkania o punkty, ale i mecze towarzyskie.
Odpowiedz cytując