|
Jak dla mnie to jest wina FIFA. Najwyższa futbolowa organizacja uchwaliła takie przepisy i reprezentacja w dzisiejszych czasach to jest właściwie klub. Powinno być tak, że jak zadebiutujesz w danej reprezentacji (obojętnie czy jest to młodzieżówka, czy kadra A) to potem nie możesz zagrać w innej. Nie mówię tu tylko o spotkania o punkty, ale i mecze towarzyskie.
|