Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14192
Stary 21.09.2011, 19:33
Proste pytanie: czy jest sens kłócić się o drużynę pana Kręciny i działacza Lato? Drużyny, która w ostatnim czasie miała kilka skandali i żadnych sukcesów (awans na euro czy mistrzostwa to raczej nie sukces przez duże S). Drużyny, która za sprawą Kręciny i Lato musi poszukiwać sobie kibiców w Super Klubie Prawdziwego Kibica Reprezentacji Pana Kręciny i Pana Lato? Obaj Panowie bardzo nieprzychylnie wyrażają się o kibicach którzy jeżdzili do tej pory na wiele meczy reprezentacji...

Śpiewacie j-b PZPN? Jak tak to czemu tak oburza was postawa Maora? Chce grać w tym bagnie, niech gra. Ale po co sobie do gardła skakać?
Odpowiedz cytując