Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14191
Stary 21.09.2011, 19:30
Poziom dyskusji powoli sięga dna.Wstyd panowie Wiślacy!Poczekajcie na to co ma do powiedzenia Maor a potem dopiero wystawiajcie oceny bo jak na razie to robicie z siebie mieszkańców ciemnogrodu.Niby coś tam wiecie a tak na prawdę gówno wiecie.
Odpowiedz cytując